19 Липня, 2019

Agrohub почав проводити бенчмаркінг агрокомпаній

blog

Платформа Agrohub відкрила напрям бенчмаркінгу українських аграрних компаній — Agrohub Benchmarking. Його очолив Олексій Колбасинський.

Суть бенчмаркінгу — в аналізі діяльності конкурентів або різних підрозділів одного холдингу, який дозволяє анонімно співставити їхні показники та визначити кращі галузеві практики. Бенчмаркінг допомагає компанії оцінити ефективність своїх процесів і знайти проблемні місця і точки росту.

Олексій Колбасинський
Лідер напрямку Agrohub Benchmarking

Бенчмаркінг дає компанії розуміння позиції, яку вона займає щодо своїх конкурентів і ринку в цілому. Коли власник або топ-менеджмент бачить середній по ринку показник, а також показники кращих рішень в галузі, це стає основою для прийняття інвестиційних рішень: сфокусованим вектором і мотивацією для розвитку

Agrohub Benchmarking охоплює різні бізнес-процеси і включає оцінку бізнес і технічних показників, оцінку позиції компанії на ринку праці, а також оцінку показників точного землеробства.

Олексій Колбасинський
Лідер напрямку Agrohub Benchmarking

Український агроринок чекає більш напружений етап розвитку: маржа виробників скорочуватиметься, ринкові умови стануть жорсткішими. І бенчмаркінг — кращий інструмент, щоб зменшити ризик “просідання” ефективності. Agrohub Benchmarking визначає основні точки, інвестування в які дасть найпомітніший ефект

Юлія Порошенко
Засновниця Agrohub

Метою Agrohub завжди було підвищення ефективності українських агрокомпаній. Раніше ми досягали цього через інновації, тепер до них додався бенчмаркінг. Він вирішує ту ж задачу іншими інструментами

Для того, щоб компанія могла брати участь в бенчмаркінг-аналізі, вона повинна надати достатній обсяг якісних даних. Agrohub Benchmarking допомагає учасникам визначити, яка і в якому вигляді інформація від них вимагається, щоб привести її до єдиних стандартів, готових для порівняння.

З 2015 по 2018 Олексій Колбасинський обіймав пост фінансового директора агрохолдингу «Агропросперіс», де відповідав за стратегічне бюджетування, управління ліквідністю і інші бізнес-процеси.

Agrohub працює у 4 напрямках:

• діагностика і консалтинг для агрокомпаній (бенчмаркінг, дослідження «Інноваційні пріоритети»);
• пошук рішень (база технологій Agrohub Innovation Solutions);
• розвиток агроінноваторов (MHP accelerator);
• популяризація інновацій (робота з медіа, навчання).

Agrohub заснований в 2017 році Юлією Порошенко.

/ 01
Нашi
контакти
Зв’яжіться з нами через форму
Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку моїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності