Agrohub провів дослідження інновацій для агробізнесу – Юлія Порошенко

За останній рік Agrohub провів масштабне дослідження, щоби визначити інноваційні пріоритети агробізнесу і допомогти компаніям системно підходити до впровадження інновацій.

Про це розповіла лідерка агронапряму Radar Tech, засновниця Agrohub Юлія Порошенко, в коментарі Latifundist.com.

«Agrohub Nitro Marathon присвячений презентації нашого річного звіту. Ми розбили агробізнес на 9 блоків (управління земельними ресурсами, маркетинг, виробництво, фінанси, логістика тощо). У кожному блоці ми шукали кращі практики, приклади застосування технологій. Коли починали проект, вважали, що нам потрібен серйозний експерт-аграрій, який допоможе професійно оцінити процеси. Але незабаром зрозуміли, що немає людини, яка би знала все. Люди, що володіють найбільшою експертизою, працюють у великих агрокомпаніях і отримали цю експертизу з практики. Нам пощастило, так як у нас була можливість поспілкуватися з ТОП-менеджерами холдингів. І з перших вуст отримати кращу експертизу», – прокоментувала Юлія Порошенко.

За її словами, Agrohub провів близько 150 інтерв’ю з експертами, щоб дізнатися про те, як системно впроваджувати інновації. На першому етапі проводили діагностику проблеми, а на наступному етапі була задача вирішити ці проблеми.

«Це було дуже непросте завдання, тому що рішень надзвичайно багато. Наприклад, Google на запит «farming management system» видає 630 млн результатів. У аграріїв немає аналітичного, часового ресурсу, щоб аналізувати весь цей пласт рішень. Тому ми стали самостійно шукати працюючі рішення з боку клієнтів – великих агрокомпаній», – додала Юлія Порошенко.

Засновниця Agrohub уточнила, що вони відібрали більше 30 кейсів реального застосування технологій з результатами.

«Всі ці інсайти, рішення, кейси ми структурували у звіт. І сьогоднішній івент побудований за логікою звіту – 9 блоків, в кожному з яких спікери від першої особи розповідають про своє прикладі застосування технологій, про труднощі, з якими зіткнулися. Захід проходить в режимі марафону, такий експертний лекторій, де більше 20 спікерів», – додала Юлія Порошенко.

Нагадаємо, що 27 лютого 2019 р. Radar Tech, Agrohub і агрохолдинг «Миронівський Хлібопродукт» (МХП) запустили другу програму розвитку стартапів MHP accelerator 2.0.