Agrohub запускає новий проект

Комплексне дослідження допоможе компаніям сформувати і задокументувати запит на технології, визначити точки розвитку, побудувати процес інтеграції нових технологій, почати практичну взаємодію зі стартапами, підприємцями, науковими інституціями.

Методологія дослідження — діагностика агрокомпаній, виявлення їхніх пріоритетних потреб, побудова ефективної моделі впровадження інновацій, як внутрішніх, так і в рамках концепції Open Innovation.

“Це відправна точка для системного розвитку інновацій в будь-якій компанії. В результаті у компанії з’являється документ, що відповідає на три питання: які інновації у нас в пріоритеті; яким чином ми впроваджуватимемо їх; якого ефекту ми очікуємо”, каже Юлія Порошенко, засновниця Agrohub.

Зацікавленість в Innovation Agenda вже підтвердили Алекс Ліссітса, генеральний директор агрохолдингу “ІMK”, та Петро Мельник, виконавчий директор AGRICOM GROUP. Також вже проведені перші установчі зустрічі у рамках дослідження. Обидві компанії налаштовані на інтеграцію у своє виробництво та інші бізнес-процеси новітніх технологічних рішень.

“Пізніше результати цих досліджень будуть об’єднані в єдиний звіт про інноваційні пріоритети аграрної галузі України”, зазначає Кирило Криволап, Асоційований Партнер інноваційної міжнародної компанії. CIVITTA, за підтримки якої Agrohub проводить дані дослідження.

Проект фінансується агрокомпаніями-замовниками.

Ролик про Інноваційні пріоритети: