Agrohub презентує можливості українського агробізнеcу для міжнародних інвесторів під час Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму в Давосі

Agrohub will Present Opportunities for Ukrainian Agribusiness in Davos

Agrohub візьме участь в першому в історії Українського Дому в Давосі, (Швейцарія), і проведе відкриту дискусійну панель для міжнародних інвесторів під час 48-ї щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму.

Дискусійна панель “Європейська Агро Наддержава: Україна, рухома технологіями та інноваціями” відбудеться 23 січня, о 17.00, у Будинку України.

Мета заходу – привернути увагу світових гравців до України, представити можливості українського агробізнесу і ввести Україну в пул світових інноваторів.

Дискусія покликана відповісти на наступні питання:

  • Як Agritech успішно змінює глобальні тенденції в сільському господарстві і на продовольчому ринку України та інших країн?
  • Які можливості та ризики для світових інвесторів і новаторів в Україні на сьогодні?
  • Чи є українські агрохолдинги відкритими для нових технологій?
  • Хто входить до нової екосистеми українських сільськогосподарських інвестицій?
  • Яким чином цінності інноваційної економіки втілилися у сільськогосподарській практиці у 2017-2018 роках?

Спікерами виступлять:

Модератор дискусії Алекс Ліссітса (Україна) – Генеральний директор агрохолдингу ІМК, громадський діяч, президент асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”.

Юрій Косюк (Україна) – засновник і Голова правління МХП (ПАТ “Миронівський хлібопродукт”), одного з найбільших агрохолдингів України, що спеціалізується на виробництві м’яса птиці та вирощуванні зернових.

Юлія Порошенко (Україна) – засновник і керівник проекту Agrohub, співзасновник технологічного кластеру Radar Tech.

Тобіас Менне (Tobias Menne), (Німеччина) – Global Head Digital Farming Bayer AG.

Міхаель Хорш (Michael Horsch) (Німеччина) – співзасновник і керуючий Horsch Machines, провідного європейського виробника сільськогосподарської обробки ґрунту і посівного обладнання.

«Існує стереотип, що аграрна галузь України не є сучасною та сприйнятливою до інновацій. Ми хочемо оскаржити цей міф на світовій арені і представити нові й успішні проекти для міжнародних інвесторів. Україна – це унікальний майданчик для нових технологій, у нас є прогресивні і відкриті до співпраці найбільші холдинги, сильна кадрова база технічних фахівців, цікаві та успішні стартапи, і безумовно, позитивна динаміка розвитку галузі AgriTech. Все це ми маємо намір показати міжнародній спільноті і почати діалог з інвесторами», – зазначає Юлія Порошенко.

«За результатами 2017 р., український агросектор втримав лідируючі позиції в експорті продуктів і послуг з обсягом понад 17 млрд.доларів США. Але ми всі розуміємо, що мова йде про сировину. Саме тому інвестиції в агроінновації вкрай важливі і необхідні, оскільки дозволять надавати hight-tech послуги всьому світу, і тільки agritech експорт досягне більше 5 млрд.доларів США вже в найближчі 5-7 років», – коментує перспективи Алекс Ліссітса.

Дискусійна панель відбудеться 23 січня, о 17.00, в Українському Домі, за адресою: м.Давос, Променад, 73.

Вхід вільний.

Акредитація для журналістів start@agrohub.ua


Для інформації:

Agrohub – проект з розвитку агроінновацій. Його мета – покращити ефективність агросектору за рахунок впровадження інновацій і технологій, даючи можливість талантам реалізовувати свій потенціал.

Для цього Agrohub акумулює інформацію, будує зв’язку і стає каталізатором відносин між агрокомпаніями і розробниками технологічних рішень, експертами, науковими установами, медіа та міжнародними співтовариствами.

Agrohub навчає управлінців агрокомпаній філософії та практиці інновацій, а також популяризує культуру інновацій в агросекторі через освітні програми та медіа.

Восени 2017 року Agrohub разом із компанією “Миронівський хлібопродукт” і технологічним кластером Radar Tech запустив акселератор аграрних інновацій MHP Accelerator.

Ukraine House in Davos – Багатоформатний простір Український Дім буде працювати в Давосі (Швейцарія) під час 48-ї Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму. Під загальною темою: “Україна: креативність, інновації, можливості” лідерам світового бізнесу, технологій та інвестицій будуть представлені інвестиційні можливості в українські сектори ІТ та інновацій.

Український Дім буде працювати з 22 до 26 січня 2018 року. Організатором проекту виступає Українська асоціація венчурного і приватного капіталу (UVCA) у партнерстві з Western NIS Enterprise Fund і Фондом Віктора Пінчука.

Український Дім буде функціонувати паралельно з іншими численними подіями під час Щорічної зустрічі ВЕФ.

В Українському Домі будуть обговорюватися світові економічні тенденції в контексті розвитку нових технологій, де тема України буде вписана в глобальний контекст. Також там будуть проводитися двосторонні зустрічі між представниками стартапів і власниками венчурного капіталу з різних куточків світу.