Agrohub представить універсальний інструмент для впровадження інновацій в агрокомпанії

Agrohub Nitro Marathon

У Києві 1 березня презентують результати річного дослідження інноваційності українського агросектору та універсальний інструмент для впровадження інновацій в агрокомпанії.

1 березня 2019 платформа з розвитку агроінновацій Agrohub представить результат річної роботи — National Innovation Agenda Report 2018, результати національного дослідження інновацій в українському агросекторі, що було реалізовано в партнерстві з Raiffeisen Bank. Це відбудеться під час експертного лекторія, присвяченого кращим практикам впровадження аграрних інновацій Agrohub Nitro Marathon.

Agrohub у 2018 році провів більше 150 інтерв’ю з експертами аграрної галузі та топ-менеджментом агрокомпаній із земельним банком від 5 до 500 тисяч гектарів.

Юлія Порошенко, засновниця проекту Agrohub, співзасновниця технологічного кластеру Radar Tech: «Це дало нам можливість сформувати універсальну управлінську парадигму української агрокомпанії, виділити ключові групи процесів на рівні кластерів, побудувати матрицю зрілості. Врешті решт, розробити універсальний інструмент для впровадження інновацій у повсякденні процеси агрокомпаній. Тепер кожен, хто матиме доступ до звіту, зможе побачити картину впровадження інновацій в країні. Цією цінністю ми і поділимося, аби ми всі могли зробити крок вперед, кожен по-своєму».

Варто зазначити, що на українському ринку, на відміну від США чи Ізраїлю, був майже відсутній сектор професійного агро консалтингу, і найкращі експерти працюють всередині великих корпорацій, де мають простір і ресурси для експериментів з новітніми технологіями.

«Унікальність документу в тому, що він не лише дає розуміння проблематики та потреб галузі, але і співвідносить їх із технологічними рішеннями, вже перевіреними практикою і доступними українським аграріям. В рамках дослідження було вивчено ефект від їх впровадження та сформовано так звані use cases — приклади застосування технології”, — розповідає Кирило Криволап, партнер Agrohub та Асоційований партнер міжнародної консультаційної компанії CIVITTA. Він зауважує, що інформація про успішні приклади застосування технологій від самих агрокомпаній була для дослідження найбільш цінною. «Ми проаналізували понад 50 прикладів застосування і хочемо поділитись результатами», — додає він.

На експертному лекторії Agrohub представить декілька основних напрямків інновацій, що будуть висвітлені фахівцями компаній, серед яких Agro Region, CIVITTA, CropX, Cygnet, Farmet, Frendt, IMC, Kernel, Smart Farming, Taranis, МХП та інші.

 

Наші партнери:

Aval

 

Медіа партнери:

latifundist

InVenture