Idea Garage Agro Security

26 квітня Agrohub за підтримки Agroscope International запрошують інноваторів, щоби знайти нові рішення з безпеки в аграрній галузі у форматі Idea Garage в UNIT Factory.

Idea Garage Agro Security – це подієва платформа, яка ініціює створення рішень і тестування ідей за участі та підтримки менторів та експертів аграрної галузі.

Метою Idea Garage Agro Security є колаборація фахівців агроіндустрії – провідних експертів агрохолдингів «МХП», «Мрія», «Agricom Group» і «ІМК» – а також технічних фахівців, аби розробити інноваційні індивідуальні ідеї в невеликих групах. Експерти агрохолдингів представлять учасникам актуальні проблеми безпеки своїх компаній, а учасники сформують групи відповідно до цих проблем.

Основна увага буде приділена пошуку нових ідей в області агробезпеки та їх перевірці під час заходу за допомогою менторів та експертів агрохолдингів.

Ідеї, які можуть бути реалізовані, отримають пропозиції про співпрацю з лідерами аграрного сектора.

У фіналі найкраща з представлених ідей принесе команді 10 000 гривень.

Ми запрошуємо:

– фахівців з агробезпеки, захисту даних, техно-гіків, дизайнерів, розробників;

– індивідуальних інноваторів та команди з ідеями для проектів в аграрній сфері;

– представників компаній, які вже працюють в цій сфері, але зацікавлені в пошуках нових ідей і талантів.

Для того, щоби стати учасником Agro Security Idea Garage, необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/JfwnplfVuNLPQC9B3  

Участь безкоштовна.

Приєднуйтеся до нас у Facebook

Для зручності – орієнтуйтеся по карті

Початок реєстрації о 15:30, початок заходу о 16:00.


Agroscope International є частиною міжнародної групи компаній Origin, яка вже більше 15 років співпрацює з українськими сільгоспвиробниками і забезпечує безперебійну роботу ферм протягом всього циклу землеробства. Компанія є передовим аграрним партнером, що забезпечує високотехнологічні рішення для вирощування польових культур, у тому числі лабораторні дослідження, розробку рекомендацій щодо живлення рослин і використання захисного обладнання, добрив і насіння, технологічну підтримку в період вегетації та консультації професійних агрономів.

Для акредитації журналістів звертайтеся до start@agrohub.ua Ольги Трутен