Innovation insights від Др. Ніра Бен Лаві. Практична методологія впровадження інновацій

Перед лідерами бізнесу стоїть завдання створити організацію-«універсального солдата», яка би була витривалою та могла вижити за будь-яких змін, проблем і  середовищі. Зробити це можна через формування всередині особливої інноваційної культури, яка стане «м’язами» компанії.

Як підвищити прибуток бізнесу за рахунок інновацій? Як зробити корпоративні зусилля у цьому напрямку ефективними? Як вирішити проблеми бізнесу через процеси спів-творення, тим самим вивести організацію на новий рівень?

25 червня 2018 року о 16:00 у просторі MORE на ці та інші запитання відповість справжній євангеліст інновацій, директор з інновацій Інституту Адізеса Нір Бен Лаві. Він брав участь у запровадженні інноваційних процесів у більш ніж 100 компаніях у 20 країнах.

Додатковим бонусом стане виступ ще одного спеціаліста — віце-президента Інституту Адізеса Пітера Штрома. Він розповість, як система управління може стримувати інновації в компанії та що із цим робити.

Майстер-клас з інновацій 

Методологія Systematic Innovation застосовна для створення нових підприємств і ініціатив, а також для розробки нових продуктів, послуг і рішень. Методологія та її застосування були розроблені на висококонкурентному ізраїльської бізнес-арені, були успішно реалізовані в Intel, VMWare, Sandisk, Microsoft, Birkshire Hathaway, Abbott Pharmaceuticals, холдингах France Telecom, холдингах RosAtom, Volvo, General Mills і інших корпораціях і є єдиним підходом, схваленим міністерствами оборони Ізраїлю, внутрішньої безпеки та туризму.
Систематична інновація дозволяє своїм користувачам створювати, розробляти і впроваджувати можливі рішення реальних завдань, пов’язаних з бізнес-середовищем. Методологія повністю впроваджена в практичні бізнес-дослідження і оновлюється до інноваційного підходу учасників, навчаючи їх сучасними технологіями створення ідей, а також методології для розробки кращих готових рішень для даних проблем.

Цілі майстер-класу

До кінця майстер-класу учасники:
• Будуть знайомі з новітніми методологіями по впровадженню інновації, підприємництва та створення ідей для початківців;
• матимуть можливість впроваджувати набуті знання в своїх життєвих завданнях.

Порядок денний

• Привітання і огляд
• Основи систематичної інновації (СІ)
• Презентація тематичних досліджень (СІ)
• шаблони SI і їх застосування в бізнесі
• Інноваційний моделювання Think-Tank
• Швидка діагностика – презентація результатів.
• План впровадження – ось як ви запалите зміни в своїй компанії
• Завершення семінару

Підготовка до попередньої програми

Кожному учаснику буде запропоновано прийняти онлайн-діагностику індикатора Eco System Entrepreneur. Результати діагностики будуть представлені під час майстер-класу.

Нотатки

• Майстер-клас буде проводитися англійською мовою з синхронним перекладом
• Аудиторія – підприємці, технологічні чемпіони та особи, які приймають рішення

Інформаційний партнер івенту кадровый холдинг Анкор Украина.

Дата: 25 червня 2018 року з 16:00 до 21:00

Місцезнаходження: mOre, 100 Велика Васильківська, Київ

Приєднуйтесь до нас на Facebook: goo.gl/rHE9So