Києво-Могилянська бізнес-школа стала освітнім партнером Agrohub

KMBS has become an educational partner

Agrohub, чия мета – впровадження інновацій в український агросектор, і Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs] домовилися про освітнє партнерство. З найближчого його втілення: викладачі AgriFoodМВА [kmbs] прочитають лекції учасникам акселераційної програми аграрних інновацій MHP Accelerator, запущеної спільно Agrohub, Radar Tech і компанією “Миронівський хлібопродукт”.

“Вміти об’єднуватися заради спільних ідей – ось що важливо сьогодні для бізнесу, який прагне до проривів і розвитку в умовах глобальної конкуренції. У [kmbs] ми об’єднуємо людей, які мислять масштабно і відкриті до співпраці. Тому для нас особливо радісно, ​​що в Україні виникають нові й сміливі ініціативи, які поділяють наші ідеї! У синергії ми зможемо дати поштовх розвитку цілої галузі”, – каже про партнерство Наталія Гордійчук, керівник AgriFoodMBA [kmbs].

Також Agrohub проводитиме частину своїх заходів в Києво-Могилянській бізнес-школі. У грудні 2017 року в [kmbs] вже пройшов круглий стіл “Інноваційні напрямки розвитку провідного агрохолдингу”, організований Agrohub, Radar Tech, [kmbs] і Ukrainian Food Valley.

Юлія Порошенко, засновник Agrohub: “Ми належимо до організацій колективного імпакту, тому націлені на партнерство з кращими у їх компетенціях. AgrifoodМВА [kmbs] – це про амбіції створювати agrifood компанії нового покоління; про революційні продуктах з високою доданою вартістю; про енергозберігаючі технології. Наші цінності повністю збігаються. Я рада, що тепер ми об’єднаємо і наші дії”.

Agrohub створений для того, щоб українські агрокомпанії впроваджували більше технологічних рішень. Поширення інформації про новаторські рішення, навчання управлінців агропідприємств філософії та практиці інновацій, а також популяризація культури інновацій через освітні програми та ЗМІ – це частина роботи по їх втіленню в практику. Тому партнерство з медійними та освітніми центрами важливі. У Agrohub вже є ряд партнерств із засобами масової інформації, наприклад спільно з ВД “Латифундист” ми готуємо новини світових агроінновацій.