Radar Tech, Agrohub та агробізнесова холдингова компанія МХП («Міронівський хлібопродукт») запустили MHP Accelerator

Radar Tech, Agrohub and Agribusiness Holding Company ‘MHP’ launched the MHP Accelerator

14 листопада Radar Tech, Agrohub та МХП запустили програму розвитку стартапів під назвою MHP Аccelerator. Проект буде зосереджений на технологічних рішеннях, що застосовуватимуться в роботі холдингу агробізнесу. Заявки можна подати до 26 лютого 2018 р. на сайті radartech.com.ua/mhp.

Програма MHP Accelerator спрямована на пошук, розробку та інтеграцію стартапів у сфері агробізнесу. З усіх поданих заявок журі проекту обирає 10 учасників, які візьмуть участь у 3-місячній програмі навчання з експертами в галузі сільського господарства, бізнесу та стартапів. Найсильніші команди з розробленими рішеннями матимуть можливість реалізовувати пілотні проекти та перевіряти свої ідеї на базі МХП. Учасники отримають доступ до ресурсів, корпоративної експертизи та підтримки наставників від провідних фахівців холдингової компанії.

Фіналісти програми MHP Accelerator також матимуть можливість здійснити бізнес-старт у партнерстві з холдинговою компанією МХП.

Юрій Косюк, Голова Правління МХП,

«МХП готовий надати платформу і стати піонером у впровадженні бізнес-ідей, що виведуть країну на абсолютно новий рівень. Ми співпрацюємо з компанією Radar Tech та Agrohub, оскільки розуміємо важливість інтеграції інноваційних ідей у ​​бізнес та складність їх реалізації без підтримки. Холдинг МХП завжди дотримувався принципів публічності та прозорості своєї діяльності. Ми відкриті для талановитих людей, які готові реалізувати свій потенціал і реалізувати свої ідеї. І ми готові надати їм таку можливість».

Пріоритетно будуть обиратися стартапи, що працюють у наступних 7 напрямах:

  1. Агробіотехнології
  2. Діджиталізація
  3. Інновації в кінцевому продукті
  4. Автоматизація промислового виробництва та процесів
  5. Торгові платформи
  6. Енергоефективність, «зелена» енергетика та контроль відходів
  7. Інновації корпоративного управління

Акселератор також зацікавлений в інших рішеннях, які можуть бути застосовані в роботі агрохолдингу.

Юлія Порошенко, засновниця проекту з розвитку агроінновацій Agrohub, співзасновниця  Radar Tech:

«Коли ми говоримо про аграрні інновації в Україні в нашій команді, ми жартуємо, що це «свіжий ґрунт для можливостей». В країні існують дві сильні галузі – аграрний бізнес і технологічні розробки, ІТ. Місія Agrohub  полягає в тому, аби по’єднати їх і допомогти перейти на новий рівень реалізації можливостей обох галузей».

З усіх отриманих заявок журі акселератора МХП обирає 30 півфіналістів, які візьмуть участь у програмі попереднього прискорення – тиждень інтенсивного семінару з основ технологічного бізнесу. За результатами цього етапу буде відібрано 10 резидентів акселератора, які пройдуть освітню програму, адаптовану до специфіки сільськогосподарської гаслузі, підготовлену більш, ніж 30-ма вітчизняними та міжнародними експертами.

Максим Бахматов, голова правління Radar Tech:

«Корпоративні акселератори – одна з небагатьох можливостей для молодих стартапів почати заробляти великі гроші в Україні. Наші резиденти проходять навчання, отримують необхідні навички, маркетингову підтримку та взаємодію з найбільшими галузевими гравцями. І все це абсолютно безкоштовно. Ця модель вже показала свою ефективність на прикладі акселератора телекомунікацій, який ми реалізуємо разом із «Київстар». Завдяки таким програмам найкращі фахівці залишаються в Україні, і це наша головна мета в цьому проекті».

Нагадаємо, що в 2016 році компанія Radar Tech провела в Україні перший корпоративний акселератор.

22 команди вже стали випускниками двох програм, спрямованих на розвиток телекомунікаційних стартапів. В даний час 4 компанії з першого вступу до  Radar Tech працюють з «Київстар» за моделлю частки від доходу, а 5 випускників цього року обговорюють деталі контракту про запуск бізнесу.

Для участі в MHP accelerator слід подати заявку до 26 лютого 2018 року на сайті: radartech.com.ua/mhp.


Інформація про МХП

МХП є провідною компанією у виробництві курятини в Україні з найбільшою часткою ринку та високою популярністю брендів. МХП контролює всі етапи виробництва курки: від вирощування зернових та олійних культур з подальшим виробництвом комбікормів до етапу вилуплення яєць та птаховедення, вирощування бройлерів, переробки, продажу та розподілу м’яса птиці (зокрема, через франчайзингові пункти МХП).

mhp.ua


Інформація про Radar Tech

Radar Tech – це кластер технологій, який об’єднує промислові корпоративні стартап-акселератори. Головною метою Radar Tech є створення екосистеми, що сприяє реалізації ідей, зростання та розвитку секторів економіки України. Технологічний кластер об’єднує великий бізнес, малі та середні підприємства і стартапи для досягнення спільних цілей, а також створює сприятливі умови для «збереження мізків» в Україні.

radartech.com.ua


Інформація про Agrohub

Agrohub – це проекту з розвитку агроінновацій. Його метою є інтеграція інновацій в український агробізнес. Як наслідок, українські сільськогосподарські компанії запровадджують більше технологічних рішень, а таланти і професіонали мають можливості реалізувати свій потенціал в аграрному секторі.

agrohub.ua