Райффайзен Банк Аваль та Agrohub проведуть дослідження агрокліентов банку

raiffeisen bank aval and agrohub

«Райффайзен Банк Аваль» та Agrohub виступлять партнерами в рамках дослідження «Інноваційні пріоритети», яке дозволить визначити інноваційні потреби агрокомпаній із земельним банком від 5 до 70 тис. га.

Дослідження запущено Agrohub в лютому цього року.

«Ми переконані, що дослідження інноваційних можливостей і перспектив надасть імпульс всій аграрній галузі України. Крім банківських продуктів Райффайзен Банк Аваль приділяє величезну увагу нефінансовим сервісам для агросектору із залученням провідних експертів галузі», – повідомив директор департаменту корпоративних продуктів, партнерства і продажів Райффайзен Банку Аваль Руслан Співак.

Із менеджментом компаній, що беруть участь у дослідженні, будуть проведені інтерв’ю-воркшопи. У них передбачається участь CEO, CINO, директора з виробництва, директора з управління персоналом. На основі зібраних даних Agrohub визначить потреби компанії, що є вихідною точкою системного розвитку інновацій в будь-якій організації.

«Для складання загальнонаціональної картини інновацій в агросекторі, нам потрібно охопити максимум респондентів із різних секторів бізнесу. Тому таким цінним є технологічний доступ до агропідприємств середнього розміру через банк-партнер, якому довіряють» – коментує засновниця Agrohub, співзасновниця Radar Tech Юлія Порошенко.

Учасники отримують практичну інформацію про нові технології, релевантних до їх бізнесу, та про оптимальний процес впровадження інновацій в їхніх компаніях.

У дослідженні «Інноваційні пріоритети» вже взяли участь найбільші агрохолдинги країни. Воно допомагає компанії сформувати і задокументувати запит на інновації, побудувати процес інтеграції нових технологій і розпочати практичну взаємодію зі стартапами, підприємцями, науковими інститутами. Згодом інноваційні пріоритети окремих компаній будуть систематизовані та об’єднані в єдиний звіт по галузі.

Напонім, що у вересні 2018 р. агрохолдинг «Миронівський Хлібопродукт» (МХП) і платформа інновацій Agrohub запускають освітній проект – online-курс How to Startup про те, як створити стартап.