FAQ (ua)
1. Що таке Agrohub?
Agrohub – це команда висококваліфікованих аналітиків, експертів аграрного ринку та знавців найкращих управлінських практик, яка допомагає аграріям заробляти та приймати правильні рішення. Ми вже працюємо з ТОП-20 найбільших агрохолдингів України та з десятками малих та середніх фермерів.
2. Що таке Agrohub Benchmarking?
Agrohub Benchmarking — інструмент для ухвалення правильних рішень. Він визначає:
• на чому можна зекономити;
• зони, на які потрібно звернути додаткову увагу;
• ефективність виробництва у порівнянні з конкурентами;
• додаткові можливості для отримання прибутку.
3. Що таке Agrohub Salary Benchmarking?
Agrohub HR360 Benchmarking це інструмент для прийняття правильних рішень для агропідприємств з питань персоналу. Він визначає:
• Який оклад і загальний дохід за різними категоріями на ринку праці;
• Які метрики і KPI найкраще сьогодні відображають цілі бізнесу і визначають бонуси для кожної спеціальності;
• Які пільги і надбавки – галузевий стандарт, а які хочуть співробітники;
• Скільки треба найняти людей в компанію, щоб був оптимальний баланс навантаження і ефективності;
• Як змінити організаційну структуру компанії, щоб підвищити її ефективність.
Agrohub HR360 Benchmarking — це звіт, який дає вичерпні відповіді про те, що робити зі співробітниками саме вашої компанії: кого і скільки працівників наймати, скільки їм платити і як працювати з людьми ефективно.
4. Скільки коштують ваші дослідження?
Ми розраховуємо вартість досліджень під кожного клієнта індивідуально, оскільки остаточна ціна залежить від розміру земельного банку, участі клієнта у нашій реферальній програмі та наявності додаткових запитів. Будь ласка, залиште заявку на нашому сайті, і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і всі підрахують.
5. В чому унікальність ваших досліджень?
Наша експертиза в агросфері дозволила нам розробити унікальну методологію розрахунків та аналізу великих масивів даних. Ми не розкриваємо деталі, оскільки наші розробки захищені авторським правом. Нам довіряють найбільші агрохолдинги України, які були настільки задоволені з нами роботою, що зараз підписали багаторічні контракти.
6. Звідки мені знати, що мої дані у безпеці?
Наше завдання – дати вам максимум достовірної інформації, яка дозволить вам заробити, заощадити, а головне – приймати правильні бізнес-рішення, що базуються на аналізі даних. Ми підписуємо договори про нерозголошення з усіма нашими клієнтами, партнерами та підрядниками та захищаємо ваші дані відповідно до всіх положень законодавства України. Безпека даних – запорука нашої роботи, ми дбаємо про них.
7. Як зрозуміти, що ваші дані – релевантні?
Ми проводимо дослідження з 2019 року і маємо достатньо практичних підтверджень релевантності даних від наших клієнтів – як від найбільших агрохолдингів України, так і від невеликих компаній. Доказом цього є багаторічні контракти, які ми підписали з більшістю клієнтів.
8. Я можу отримати приклад звіту, щоб вирішити, чи він мені потрібен?
Ми не надсилаємо прикладів звіту для попереднього ознайомлення, оскільки до отримання оплати від клієнта він – наша інтелектуальна власність. Але під час зустрічі ми продемонструємо приклади звітів, які можна отримати, ставши нашим клієнтом.
9. Я не маю такої системи збору даних, як у холдингів. Я не зможу отримати звіт?
Ми допоможемо вам з формою збору даних, щоб зробити процес максимально зручним та уніфікованим. Саме це дозволяє нам точно та правильно аналізувати дані від різних компаній. Ми маємо великий досвід зведення розрізнених даних до єдиного формату.
10. Що нового я дізнаюсь із ваших звітів? Я тут 20 років працюю!
Ми працюємо з найдосвідченішими аграріями України і будемо дуже раді бачити вас серед наших клієнтів та партнерів. Наша унікальність – в аналізі даних від різних компаній, у тому, що всі ці дані зведені до єдиної форми звітності і означають те саме і наші звіти зводять до нуля ймовірність помилки через людський фактор. Пропонуємо зустріч, щоб продемонструвати вам усі можливості, які відкривають вам Agrohub Benchmarking, Agrohub 360 HR Benchmarking та інші наші продукти.
/ 02
Нашi
контакти
Зв’яжіться з нами через форму
Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку моїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності