img

Вiдгуки

/ 01
Відгуки
клієнтів

Клієнти цінують практичний характер нашої роботи. Результати порівняльного аналізу Agrohub зазвичай використовуються в якості каталізатора змін.

Ми допомагаємо встановити індивідуальні цілі та оптимізувати стратегію. Наші рекомендації, засновані на перевірених кращих практиках, пришвидшують зміни та знижують ризики.

Результати бенчмарк-аналізу були надзвичайно важливі і на рівні польових компаній, і на глобальному рівні холдингу. Бенчмаркінг — ефективний спосіб обміну досвідом серед українських виробників зернових культур, що сприяє ефективності усього сектору.

blog
Майкл Бертрам
Голова представництва
NCH в Україні

Команді Agrohub вдалося провести складний тип бенчмаркінгу — зіставлення виробничих показників окремих українських агрокомпаній, а не просто середньоринкових даних. В Україні це робити вдвічі важче, ніж на розвинених ринках, тому що більшість компаній не готові розкривати свої внутрішні дані. Agrohub зробив велику роботу зі збору даних, був проведений дуже детальний аналіз і глибоке дослідження процесів, що забезпечило ґрунтовний та всебічний результат.

Дивитися відео-відгук

«Використання цього шматочка ролика шляхом вирізання погоджено з каналом “Бегущий банкир” При використанні шматочка з цього відео обов’язково вказати посилання на оригінальне повне відео та на канал “Бегущий банкир” —
https://www.youtube.com/channel/UCqVKtuYmKkVPaBeNFWRxlMw

blog
Євген Осипов
СЕО компанії Kernel

Саме бенчмаркінг дозволяє співставити власні показники з показниками інших підприємств і зрозуміти свої сильні сторони і зони розвитку в порівнянні з іншими. Бізнес мислить цифрами, а не інтуїцією, і бенчмаркінг дає вимірювані параметри, які підтверджують або спростовують наше розуміння того, наскільки ефективна компанія, і що їй потрібно покращувати

blog
Ігор Шилюк
Генеральний директор «Cygnet Agrocompany»

Дуже важливо оперувати чистими та релевантними даними, адже саме від цього залежить і наступний рівень якості рішень. Достатня кількість учасників з відповідним рівнем організаційної та управлінської культури — не менш важливий складник у таких проектах, а відкритість — показник зрілості компаній. Кінцевий продукт, сформований нашими партнерами Agrohub, цілком задовольняє наш запит і не втрачатиме свою актуальність з роками

blog
Оксана Покотинська
Керівник управління операційної ефективності напрямку рослинництво МХП

Я радий, що український аграрний сектор тепер має доступ до таких ефективних світових практик, як бенчмарк аналіз. Думаю, цей проєкт корисний для кожної компанії в аграрному секторі, незалежно від локації та масштабу. Рекомендую усім приєднатись!

blog
Алекс Ліссітса
Генеральний директор «ІМК»

Щоб розуміти, як правильно і швидко будувати ефективні бізнес-процеси зсередини, сьогодні вже мало просто володіти компетенціями всередині однієї компанії. Потрібно постійно рівнятися на кращі практики у секторі і передовий світовий досвід, і ми прекрасно це розуміємо. Важливість проекту Agrohub BM обумовлена також його своєчасністю, адже ми бачимо, як змінюється український аграрний сектор, та які нові виклики ці зміни нам несуть.

blog
Георг фон Нолкен
Генеральный директор «Контінентал Фармерз Груп»

Участь «Астарта Київ» у бенчмаркінгу дала можливість подивитись на діяльність як Холдингу в цілому, так і кожної компанії окремо, у порівнянні з іншими учасниками ринку виробників сільськогосподарської продукції. Бенчмаркінг — це гарний інструмент, який дав нам можливість побачити кращі моменти в роботі конкурентів і напрямки, куди рухатись з метою досягнення кращих результатів.

blog
Валерій Соколенко
Виконавчий директор «Астарта-Київ»

На нашу думку, Agrohub BM корисний як для самих компаній — оскільки дає їм можливість через використання релевантного досвіду інших зміцнити свої сильні сторони і мінімізувати слабкі, так і для галузі в цілому, оскільки, через підвищення організаційних і управлінських стандартів, сприяє підвищенню загальногалузевої ефективності.

blog
Євген Саєнко
Генеральний директор «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО»

Враження від роботи із командою професіоналів Agrohub склалося виключно позитивне. Участь у проекті дала змогу дещо переосмислити підходи нашого господарства до ведення оперативної аналітики. А система крос перевірок дала змогу виправити декілька технічних помилок та звернути увагу на коректність обрахунків проведених нами. Наступні роки також будемо брати участь у проекті, оскільки бачимо в ньому цінність. Однозначно рекомендуватимемо продукт компанії Агрохаб Бенчмаркінг усім зацікавленим.

blog
Роман та Андрій Горобець
Співвласники СФГ «АСТРА.»
/ 02
Нашi
контакти
Зв’яжіться з нами через форму
Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку моїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності